Виставкова кар'єра

Перед тим як брати участь у виставці, вихованець обов'язково проходить ретельну підготовку до цієї події. Його поведінка і зовнішній вигляд повинні бути зразковими. В салоні «Кучерява Життя» ми проводимо комплекс заходів для виставкової кар'єри вашого домашнього улюбленця, починаючи від попереднього тренування і закінчуючи грумінг. В результаті собака виглядає згідно з усіма стандартами породи.

Що входить до послуги
Ми допомагаємо власникам вихованців на кожному етапі підготовки до виставки.

Комплекс послуг включає:
 • роботу хендлера і предвиставочную тренування - фахівець зробить так, щоб собака правильно трималася в стійці, адекватно реагувала на дію оцінює експерта і була поза конкуренцією;
 • супровід на виставках і загальні рекомендації - крім того, вам допоможуть записатися на виставку і спланувати кар'єру вихованця;
 • виставковий грумінг - гігієнічні процедури і підготовка зовнішнього вигляду собаки до заходу.

  Робота хендлера
Важливо, щоб собака була готова до виставки не тільки фізично, а й психологічно. Для цього зі щенячого віку з нею працює хендлер. Він вчить її правилами поведінки в ринзі і стійці, мотивує, бореться зі страхами, якщо вони є. Наприклад, деякі тварини не люблять показувати зуби. Будь-яке небажану поведінку можна скорегувати.

Незважаючи на те, що вихованця з дитинства готують до участі у виставці, перед заходом проводять посилену тренування протягом декількох занять. Під час них хендлер правильно підбирає екіпіровку, ще раз опрацьовує руху і команди. Він робить все для того, щоб показати переваги конкретної собаки і породи, приховавши недоліки.

Супровід на виставках
Ми зацікавлені в тому, щоб ваш вихованець переміг. Тому ми будемо супроводжувати його на виставках, контролюючи поведінку в рингу. За бажанням клієнта можна навіть скласти план виставкової кар'єри на перспективу. Ми допоможемо зробити з собаки чемпіона. Завдяки цьому, ви вдало зведете її з таким же титулованим тваринам і дорого продасте цуценят.

Виставковий грумінг
Щоб вихованець виглядав ідеально, перед виставкою проводять грумінг. Ми створюємо такий образ, який підкреслює достоїнства породи. Процедура проходить в кілька етапів:

 1. Підготовка до миття. При цьому прибираються ковтуни, знімаються декоративні гумки і шпильки.
 2. Купання. Шерсть повинна бути без вади. Тому грумер індивідуально підбирає професійні засоби: шампунь і бальзам. Головне, не пошкодити фолікули, шкіру, структуру вовни, не сплутати її. Всі рухи будуть плавними і акуратними. На цьому етапі також використовують шампунь відтінку для поліпшення кольору шерсті.
 3. Сушка вовни. Під час цього її укладають особливим чином, намагаючись не пошкодити занадто гарячим повітрям з фена.
 4. Тримминг. Необхідний деяким породам для видалення відмерлої шерсті, яка не відокремилась самостійно.
 5. Стрижка. Собаку підстригають відповідно до міжнародних стандартів. Особлива увага приділяється зонам між пальцями, області анального отвору і геніталій, морді.
 6. Обробка вух. Вушні раковини чистять, з них видаляють волоски, засипають всередину спеціальну пудру.
 7. Інші гігієнічні процедури. Собаці стрижуть нігті і чистять зуби.

Контакт з вихованцем
Наші співробітники швидко налагоджують контакт з собакою завдяки дружелюбності і знання психології тварин. Хендлер враховують її риси характеру, індивідуальні особливості, звички. Тому вихованець показує чудовий результат і беззаперечно виконує будь-які команди.

Звертайтеся - ми працюємо з собаками різних порід.
Запис
Контакти:
+38 (050) 440 73 46
+38 (097) 858 95 08
+38 (044) 252 75 09
+38 (044) 252 75 03
info@kucheryavaya-zhizn.kiev.ua
Столичне шосе 101, ТЦ "Домосфера", Київ
Зворотній дзвінок
Ми Вам передзвонимо!
Або наберіть нас самі
+380504407346
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся c політикою конфіденційності
Салон "Кучеряве життя" 2021
Made on
Tilda